Mi-a fost oferit ieri de twitter-isti. Zoso a fost inițiatorul. Am zis să le mulțumesc cu un clip. 🙂

PS A ieșit mult mai mișto decât dacă ar fi fost făcut chiar de ziua mea (cadoul I mean 🙂 ).