Mi-a fost oferit ieri de twitter-isti. Zoso a fost inițiatorul. Am zis să le mulțumesc cu un clip. 🙂
PS A ieșit mult mai mișto decât dacă ar fi fost făcut chiar de ziua mea (cadoul I mean 🙂 ).
Mi-a fost oferit ieri de twitter-isti. Zoso a fost inițiatorul. Am zis să le mulțumesc cu un clip. 🙂
PS A ieșit mult mai mișto decât dacă ar fi fost făcut chiar de ziua mea (cadoul I mean 🙂 ).
Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.
Citesc si
Proiectele mele
Ultimele Articole
Ultimele comentarii
duminică, 29 martie 2026
sâmbătă, 21 martie 2026
sâmbătă, 14 martie 2026
sâmbătă, 14 martie 2026
Hehe! Ce tare! E bine ca n-am fost pe net, deci pot sa-ti urez la multi ani fix cand trebuie. Dar foarte dragut clipul!
deci tu erai ala cu care vorbea angelina mea noaptea, in secret, la telefon…
Da, dar sa stii ca ea ma tot suna si insista. Eu nu prea o bag in seama. 🙂
data viitoare sa stergi din bara de download imaginile..sa fie mai credibi; :))..si foarte tare chestia cu Paris
Ca in rest este perfect credibil. Aia era singura buba. :))
Foarte reusit clip-ul! Bravo! Si „LA MULTI ANI” si de la mine! … anticipat – mai sunt 10 ore si chiar de-adevaratelea e ziua ta! 🙂
@Roxana Tot incerc sa te sun dar ai telefonul inchis.
Si astazi e chiar ziua ta!
La multi ani! 🙂
Buuun, foarte tare treaba cu Parisul! :))
@Dragos: din pacate n-am avut rabdare ca iesea chiar misto. 🙂
Smart! :))
Ti-a iesit clipul.Felicitari!
Te rog să scuzi română mea dar pentru că nu ai răspuns apelului meu, trebuie să vorbesc cu tine în acest fel. Aş dori să-ţi trimit noul nostru iPhone 5 pentru o recenzie şi un unboxing. Ce părere ai despre asta? Te rog să nu aprobi acest comment because nu vreau să afle eCostin despre intenţiile noastre cu iPhone 5 şi să facă repede un unboxing la un dual-sim chinese cu Android
@Steve: Shit, l-am aprobat din greseala! 🙂
@Steve J. iarta-l mereu face asa. Si uite asa merita o alta rafala de telefoane pentru aniversarea 3.0, nu de alta da’ sa vedem daca iPhone 5 rezista la stres
acum chiar ca la multi ani si cat mai multe articole tari pe razvanbb si clipuri cu soferi care o dau in bara pe trafictube . cat mai multe unboxinguri 😀
ba, io pot sa iti urez „la multi ani” maine? ca de obicei adica…