Să lansez? Să nu lansez? Nu m-am hotărât încă. Nu-mi e clar dacă o să fie un succes sau o să-mi strice imaginea. Nu-mi e clar dacă voi fi apreciat de publicul feminin sau voi fi huiduit.
Dar am zis că e păcat să-mi irosesc imaginația bogată și să nu public micile minuății care-mi trec prin cap.
Așa că, având în vedere cele de mai sus, lansez de astăzi site-ul awww.ro. De ce awww? Pentru că awww este acea interjecție care exprimă faptul că ești impresionată/impresionat. Este aproape un standard în mediul virtual în care ne învârtim din ce în ce mai mult.
Ce o să scriu eu acolo? Orice îmi trece prin cap romantic sau/și drăguț. Luați de vă minunați: awww.ro.
PS De astăzi interjecția awww se va transcrie awww.ro :).
PPS Avem și pagină de Facebook și cont de twitter.
Faină ideea. Pare așa un Clients from Hell dar cu dialoguri faine.
Awww!
Mult succes! 🙂
Ești plin de idei noi, bravo ție. Succes în toate proiectele.